Atsiliepimai ir padėkos PDF Print


1. LR Finansų ministerijos mokymo centro atsiliepimai apie UAB "ALFATEL" atliktus duomenų atkūrimo, serverio instaliavimo darbus.

FMMC atsiliepimas apie UAB ALFATEL atliktus darbus

 


2. Ponia Judita iš Jonavos padėkojo mums labai gražiu laiškeliu. 2013-10-23

Esu nuoširdžiai dėkinga UAB „Alfatel“ kolektyvui, asmeniškai p. D. Stankevičiui už profesionalumą, operatyvumą atkuriant prarastus duomenis bei nuoširdų bendradarbiavimą. Ačiū, kad esate!


3. UAB Relema atsiliepimai apie UAB "ALFATEL" atliktus SQL duomenų bazės atkūrimo darbus.


4. Linkime sėkmės ir dėkojame Gitanai Zabitytei už gerus, nuoširžius žodžius ir padėką už mūsų atliktus darbus. 2015-09-29

Norėčiau pasakyti didelį ačiū jūsų komandai, už puikiai atliktą darbą. Kai mano išorinis diskas sustojo veikęs ir dingo mano metus kaupti darbai gavau šoką, nusiuntus jį į "X" įmonę, išgirdau "nieko negalime padėti" Tačiau, tada radau jus. Jūsų komanda ne tik sutiko apžiūrėti mano jau ardytą laikmeną, bet ir pasiūlė atlikti diagnostiką nemokamai. Po diagnostikos sužinojau,kad gedimas pasirodo ne toks lengvas ir duomenų atkūrimui reikalingas donoras. Suprantu, koks tai kruopštus ir sudėtingas darbas, Tačiau jūsų komanda sugebėjo atkurti 99proc mano brangių duomenų. Jūs labai pateisinote mano lūkesčius ir esate verti didžiausio Ačiū, ateityje kilus betkokiam gedimui,kreipsiuosi tik į jūsų komandą. Ir dar noriu padėkoti ne tik už nuostabų darbą, bet ir už jūsų malonų bendravimą, už tai kad kiekvienas mano užduotas klausimas buvo nuosekliai ir aiškiai atsakytas, taip pat jūs man smulkiai papasakojote,kaip naudoti išorines laikmenas , kad jos kiek galima būtų daugiau apsaugotos  nuo nelaimingų atsitikimų. Dar kartą AČIŪ jūsų komandai. Gitana Zabitytė.


5. Dėkojame poniai Vandai už gerus atsiliepimus. 2015-10-23

Noriu Denisui su komanda padėkoti  už supratingumą ir profesionalų darbą atkuriant mano kompiuterio duomenis po ransomware tipo viruso-encoder atakos, kuris užšifruoja visus kompiuteryje turimus duomenis negrįžtamai.  Buvo atstatyta net  buhalterinës programos duomenų bazė. Smagu, kad esate operatyvus ir  kompetentingas savo srities specialistas ir išgelbėjote mano kompiuterį nuo visiško duomenų praradimo.

Likiu sėkmės visam Alfatel kolektivui.

Vanda Borkertė